Oferta
 
Systemy informacyjne dla biznesu

Oferujemy kompleksowe usługi dla firm chcących usprawnić przepływ informacji w firmie. Zakres wykonywanych prac obejmuje:
  • rozpoznanie potrzeb klienta
  • projekt aplikacji
  • wykonanie aplikacji
  • wdrożenie
  • zapewnienie stabilnego środowiska serwerowego

Klasyczne przykłady aplikacji chmurowych wykonywanych w naszej firmie to Systemy Zarządzania Klientami  (CRM - Customer Relationship Management), usprawniające przepływ dokumentów oraz współpracę pomiędzy pracownikami w firmie (np. dla firm prawniczych), wspomagające proces zarządzania produkcją i sprzedażą (systemy magazynowe, zarządzania jakością itp.).

Jedną z specjalizacji firmy są systemu dla szkół lotniczych oraz organizacji CAMO

W dziale Aplikacje znajdują się opisy niektórych wykonanych projektów.

Strony Internetowe

Wykonujemy strony internetowe do A do Z. Od projektu graficznego do rejestracji domeny i instalacji oprogramowania.
Wszystkie strony działają na bazie stale rozwijanego systemu CMS pozwalającego na samodzielną zmianę treści strony przez klienta. Dzięki zgromadzonym doświadczeniom możemy podjąć się zarówno wykonania prostej strony firmowej jak i dużych, wielojęzycznych  portali internetowych kożystających z technologi Web 2.0. Oferujemy również rozbudowę istniejących stron o system CMS lub  modyfikację/wymianę systemu CMS o który oparta jest strona.

Opis najciekawszych projektów znajduje się w dziale WWW.

Usługi hostingowe

Do wykonywanych projektów standardowo proponujemy niezawodny serwer wirtualny, dostosowany do wymagań projektu. Pozwala on na uruchomienie strony firmowej i/lub zamówionej aplikacji oraz na swobodne zarządzanie adresami e-mail w Państwa firmie (niezależny panel administracyjny).

 
© 2009 NanoCode